Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, ze względów estetycznych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – ginekologia estetyczna ma dla szereg propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą Twoje problemy i wydatnie poprawią komfort funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem tego lasera rekomendowany jest w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest wykorzystywany również w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dopasowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie bezbolesna i bardzo sprawna, Etap gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naszego układu moczowego.
Efektem jest odzyskanie jakości życia oraz psychicznej stabilności, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Polecane:

Wroclaw ginekolog

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie uprawiania seksu, świąd lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś poprawić wygląd okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans może usunąć wszystkie problemy, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Motive A1 Podręczni

Podręczniki są użytkowane w rozmaitych celach no niemniej jednak przede ...